Okul ve Şube Seçiniz

TAM Eğitim MODELİ
Hazırlanmışken TAM Hazırlanmak Gerek!


Her
15 günde
sınavlarla
eksik belirleme
testleri
Öğrencilerimiz 15 günlük periyotlarla eksik belirleme sınavlarına girerler. Sene başında da Başlangıç Sınavı ile öğrencinin önceki eğitim eksikleri tespit edilerek genel tekrar programıyla seneye başlarlar.
Eksik Tamamlama Dersleri, öğrencilerin sınav sonuçlarına eksik kazanımları doğrultusunda hafta içi veya hafta sonunda verilecektir. eksik tamamlama derslerinde öğrenciler derslerden işlenen konularda tam öğrenemedikleri ve sınavlarda başarı gösteremedikleri konuları yeniden görürler.
Her HAFTA
tüm öğrencilere eksik tamamlama dersleri
30 saat
birebir
özel ders
8 ve 12. sınıflarda sunulacak olan Birebir Özel Ders bu gruplarda kayıt olan her öğrenciye yıllık 30 saat olarak ücretsiz olarak verilecektir. Özel ders paketinde öğrencilere bir branştan enfazla 15 saat ders verilecektir.
Çalışma salonlarında öğrencilerimiz haftanın her günü sabah 9:00 akşam 19:00 saatleri arasında ders çalışabilecekler. Ayrıca AÇIK OFİS uygulamamız ile çözemedikleri soruları sorabilecekler
Haftanın her günü
her saat çalışma salonunda
soru çözen öğretmenler
Özenli - dakik
bilimsel - pedagojik
eğitim
planlaması
Eğitim Koçu tarafından öğrencilerin "eksik Belirleme Sınavları" ile tepit edilen eğitim ihtiyaçlarına yönelik planlamalar yapılır. Öğrencilerimizin sınav sonuç analizleri daışman öğretmenleri ve Eğitim Koçu tarafından takip edilir.
Veli iletişim üçgeni sistemi ile veliler, öğrencilerinin kişisel eğitim planlamasını yakından takip etme şansını yakalarlar. Öğrencilerin eğitim serüvenine ait tüm ayrıntılar bu aplikasyon ile velilerin elinin altında olur.
Kültür VİÜ
Veli İletişim Üçgeni
Ölçme değerlendirme frekans
modeli
Öğrenemeyen öğrenci yoktur, öğretemeyen sistem vardır ilkesiyle Kültür Kurs, her öğrencisine başarı vaad ediyor. Frekans sistemi ile her öğrenci Kültür Kurs'ta eğitime başladığı seviyeden daha üst seviyelere çıkar.
Eğitimle teknolojinin buluştuğu platform olan Dijital Ayna; öğrencinin eğitimine dair tüm raporları, analizleri başarı sıralamalarını, ders ve eksik tamamlama ders programlarının velilerin de takip edebilecekleri, bir takip platformudur.
Dijital
ayna

online öğrenci
takip sistemi
Kültür Eğitim Kurumları Avantajlarını Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.
"ister yazın, ister arayın"
Whatsapp İletişim Hattı
0531 307 20 79