Okul ve Şube Seçiniz

Ortaokul Eğitim Anlayışımız


Kültür Eğitim Kurumlarında Ortaokul öğrencilerimiz bir taraftan ders müfredatlarını takip ederlerken diğer taraftan hafta sonu etütlerimiz ve hafta içine programladığımız LGS içerikleri ile girecekleri sınava da hazırlanmaktadır.

Aynı zamanda drama eğitimi de alan öğretmenlerimiz eşliğinde ders içerisinde öğrencilerin motivasyonlarını artırıcı drama etkinliklerine yer vererek derslerimizi sıradanlıktan uzaklaştırıp ders içeriğimizi zenginleştirmekteyiz.

Okuma kültürüne sahip bireyler yetiştirebilme hedefinden yola çıkarak haftada bir ders saatimizi her kademede kitap okuma etkinliği şeklinde planlamaktayız. Bu sayede öğrencilerimizin iletişim ve kendini ifade edebilme becerisi, girişimcilik ve sorun çözme, bilginin önemini kavrama, bilgiyi kullanma ve bilgiden yararlanabilme, hayat boyu öğrenme alışkanlığı ve öğrenme becerileri gelişmektedir. Öğretmen ve öğrencilerimiz ortaklığında her yıl yıl dergi çalışmalarımız olmakta, çalışmada yer alan öğretmen ve öğrencilerimiz süreç sonunda ortak paydada birleşmenin hazzını doyasıya yaşamaktadır.

Kültür Eğitim Kurumları Avantajlarını Öğrenmek için sizi hemen arayalım
Kişisel verilere ilişkin beyan ve rıza onay formunu okudum, onaylıyorum.
"ister yazın, ister arayın"
Whatsapp İletişim Hattı
0531 307 20 79