Kurumsal

Franchise

Kurumumuz, ulusal nitelikteki Kültür markasının yurtiçi açılımlarını genişletmek amacıyla Kültür Temel Lise standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır. 35 yılı aşkın edindiğimiz birikim ve tecrübelerimizi Franchise şubelerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.

Kültür Temel Liseleri'nin iş yapış bilgisine, sistemine, desteğine ve eğitimlerine sahip olun. Yüzlerce şubeye ulaşacak yeni okul ağımızda yerinizi alın. .

Kültür Temel Liseleri Kurumsal Kimliği ile kartvizitinizden sınıfınızın boya rengine kadar belirlenmiş KURUMSAL STANDARTLARI sadece uygulamaya başlayın, Markalaşmaya harcayacağınız enerjinizi, zamanınızı ve bütçenizi Kaliteli Hizmet Vermeye ve Öğrencilerinize Harcayın.

Kültür Temel Liseleri Yayıncılık Kurulu ve Bölüm Başkanlıklarınca oluşturulan 4 Renk Yayın Seti ile öğrencilerinize kaliteli yayın hizmeti verin.

Öğrenciler okulumuzdan aldığı tüm hizmetleri kendisine özel internet sayfasından takip esin, veliler çocuklarının tüm gelişimini internetten izlesin.

Rehberlik Koordinatörlüğümüz tarafından hazırlanan uygulamalardan ve rehberlik yayınlarımızdan istifade ederek öğrencilerinizi sağlıklı rehberlikle buluşturun.

Her yıl binlerce öğrencinin tercihine ışık tutan "tercihnet.com" uzmanlığını kurumsal olarak kullanın.

Kültür Temel Liseleri tarafından yoğun emek verilerek hazırlanan ve sürekli güncellenen Akıllı Tahta Eğitim İçeriği ile öğretmenlerinizin ders anlatma hızı artsın ve derslerde çözdükleri soru sayısı 5 katına çıksın.

Öğretmenlerinizin performansını, Türkiye genelinde uygulanan Öğretmen Performans Sistemi ile ölçerek Eğitim Kalitenizin artmasına hız verin.

Öğrencileriniz Türkiye genelinde yapılan sınavlarımız ile gerçek sınav deneyimi yaşasın.

Türkiye genelinde uygulanan Kayıt Kampanyalarını biz planlayalım, siz sadece kampanyalarımızdan güç alarak kayıtlarınızı arttırın.

Sürekli güncellenen www.kulturtemellisesi.com sitemizde yer alın, tüm internet uygulamalarımızdan ve paylaşımlarımızdan faydalanın.

Hukuki ve Mali konularda profesyonel danışmanlık desteğiniz olsun.


BAŞVURU İÇİN:

Erol ACAR
Kültür Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü
Franchise Koordinatörü
T: 0212 639 08 48 Dahili: 117
C: 0 535 018 42 02
M:er.acar@hotmail.com