Kültür Eğitim

Kültürlü Haberler

Dershanecilik sisteminin köklü kurumlarından biri olan Kültür Dershaneleri, dönüşüm sürecine hızlı bir giriş yaparak Temel Lise eğitimine geçtiği ilk yıl mezunlarına diplomalarını veriyor. “Akıllı Öğrenme Modeli” ile farklı bir eğitim sistemi uygulamaya başlayan Kültür Temel Liseleri, dönüşüm süreciyle ilgili çalışmalarına da aralıksız devam ediyor. 36 yıllık tecrübesi ve 66 şubesi ile eğitim sektöründe dönüşüme imza atan ilk kurumlardan biri olan Kültür Eğitim Kurumları bünyesindeki Nazilli Kültür Temel Lisesi’nin ilk mezunları diplomalarını almaya hak kazandılar.

Geçtiğimiz dönem Temel Lise olarak hizmet sunmaya başlayan Nazilli Kültür Temel Lisesi, ilk mezunlarını bu dönem veriyor. Kültür Eğitim Kurumları’nın 36 yıllık tecrübesiyle lise hayatına merhaba diyen Nazilli Kültür Temel Lisesi, akıllı eğitim sistemi, uzman kadrosu ve başarılarıyla öğrencilerine hizmet verdiği bir eğitim yılını geride bıraktı. Farklılıkları ve yenilikleri ile Türk eğitim sistemine yeni bir lise türü kazandırmayı ilke edinen Kültür Temel Liseleri dönüşüm sürecine hız kesmeden devam ediyor.

Kültür Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Ahmet Sait Yurtseven “Öğrencilerimize hem okul müfredatı, hem de yaşam becerileri kazandırma konusunda kapsamlı eğitim verme ilkemiz ile hareket ediyoruz. Kültür Temel Liseleri olarak, eğitim sektöründe yeni innovasyonlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kültür Temel Liseleri’nin uzman öğretmen kadrosunun oluşturduğu Akıllı Öğrenme Modeli’yle öğrencilerimizin daha verimli eğitim almalarını sağlıyoruz. Bugün bünyemizde yer alan Nazilli Kültür Temel Lisesi’nin ilk mezunlarını kutlamak ve onların bu heyecanını paylaşmak için yanlarında olmak istedik. Eğitimde öncü kurum olduğumuzu burada da göstererek Temel Liselerin ilk diplomasını vermenin onurunu da beraberce yaşıyoruz. Tüm öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatlarında ve sosyal yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi.